WEB TASARIM

Markanızın dijital vitrini artık global yazılım ve tasarım normlarına uygun; efektif bir şekilde tasarlanıyor.

Firmanızın web sitesi, dijital pazarlama stratejinizin en önemli ayağıdır. Sektör fark etmeksizin web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz, kullanıcı deneyimi yüksek ve efektif bir web sitesi bekler. Estetik açıdan da gerekli normları sağlamış olmanız ziyaretçilerinizin sitenizde kalma süresini ve deneyimini olumlu etkileyecektir.

 
01
Yönetilebilir İçerik Sistemleri

Süre ve fiyat bakımından sıfırdan oluşturulacak alt yapılardan daha ekonomiktir. WordPress vb. bir açık kaynak içerik yönetim sistemi üzerine web siteniz kurgulanır.

03
E-Ticaret Sitesi

Özel ya da hazır içerik sistemlerinden biri ile ihtiyaçlar doğrultusunda kurulumundan entegrasyonlarına kadar anahtar teslim hale getirdiğimiz çalışmalardır.

05
Web Destek Hizmetleri

Aylık olarak web sitelerinde oluşabilecek herhangi bir hata veya uyarıya karşılık hataların çözümlenmesine yönelik yürütülen çalışmalardır.

02
Özel Yazılım Web Sitesi

Front-End ve Back-End bakımından özgün ve özel bir şekilde geliştirilen web tasarım çalışmalarıdır. Sadece size özel olarak tasarlanır.

04
Mikro Site Kurulumları

Müşterilerimizin dijital faaliyetleri sırasında ihtiyaç duyacakları genellikle tek sayfadan oluşan yüksek performans beklentisi olan web sitesi çalışmalarıdır.

06
Web Geliştirme Hizmeti

Aylık ya da proje bazlı olarak mevcut web siteleri üzerinde yapılacak yeni versiyon geliştirmelerine yönelik çalışmalardır. Mevcut web sitenizi geliştiririz.

Projenize hemen başlayalım!

WEB TASARIM 360 DERECE

Bunlar Size Hediyemiz

Web tasarım projelerimizde proje fark etmeksizin her projeye ücretli olarak verdiğimiz aşağıdaki bu hizmetleri hediye ediyoruz.
Sizin için hazırladığımız işlerin eksiksiz ve kusursuz olarak çalışması bizim için çok önemli. 

İçerik Yönetimi

Web sitenizde bulunacak içerikler için profesyonel metin yazarlarımız tarafından içerik oluşturuyoruz.

SEO Optimizasyonu

Web sitelerinizi tasarladıktan sonra arama motorları için uyumlu hale getiririz. Böylece SEO çalışmaları da kolaylaşır.

WhatsApp Entegrasyonu

Web siteniz üzerinden canlı sohbet penceresi gibi müşterilerinizin size WhatsApp'tan yazmasını sağlarız.

+
PROJE TAMAMLADIK
+
AKTİF MÜŞTERİ
+
MUTLU MÜŞTERİ
+
FARKLI SEKTÖR
WEB TASARIM AJANSI

Bazı Projelerimize Göz Atabilirsiniz

Web Siteniz, Dijital Showroom'unuzdur.

Beyler Interactive’de web sitenizi mevcut veya hazırlanmak istenen dijital pazarlama stratejinize uygun, gerekli tasarım ve yazılım normlarını sağlayan, estetik açıdan ziyaretçilere şık bir deneyim sunan efektif web siteleri tasarlıyoruz.

Kullandığımız yazılım ve tasarım altyapıları global olarak başarısını kanıtlamış ve sürekli güncel tutulan WordPress üzerine inşa edilen web siteniz, dijital platformlar ve yazılımların tamamılyla kusursuz entegrasyon sağlayarak dijital yatırım maliyetlerinizde de oldukça yüksek tasarruflar sağlayacak.

Bir blog sitesi veya e-ticaret sitesi fark etmeksizin kesinlikle profesyonelce hazırlanmalı ve kullanıcı deneyimi ilkelerine göre tasarlanmalıdır. Bunlar olmadığı halde kullanıcıların sitenizde kalma süresi azalır; ziyaretçi kaybı yaşarsınız. Basit bir şekilde hazırlanmış, yavaş açılan, kullanıcı deneyimi ilkelerine sahip olmayan, sayfa yükleme süreleri uzun olan, mobil cihazlarda efektif çalışmayan web siteleri ile reklam bütçenizi tüketerek elde ettiğiniz ziyaretçileri kaçırmak istemezsiniz değil mi? O halde Beyler Interactive olarak tüm bu ilkeleri sağlayan bir web sitesi hazırlanmak için her zaman heyecanlı olacağız.

Kısacası size kazandırmaktan her zaman mutluluk duyan ekibimiz ile buradayız!

Sizden Gelenler

Müşterilerimiz
Hakkımızda
Ne düşünüyor?

Emilia Clarke
Sosyal medya yönetimi, ve çözüm üretme konusundaki hızlı dönüşleri ile güven veren firma olan Beyler Interactive'e teşekkür ederim.
Fatih Şimşek
Ayberk Sigorta | Yönetim Kurulu Başkanı
Emilia Clarke
Markamızın web dünyası ve sosyal medya platformlarıyla tanışmasını sağlayan; bölgenin web alanındaki en iyi sigorta markası olmasını sağlayan Beyler Interactive'e teşekkür ederim.
Sezer Sert
Seç Sigorta | Yönetim Kurulu Başkanı
Emilia Clarke
Hızlı ve yaratıcı içeriklerle bölgemizde sosyal medyada en etkili sigorta acentesi olduk. Teşekkürler.
Ali Şenpolat
Şenpolat Sigorta | Yönetim Kurulu Başkanı
KOCAELİ'DEN DÜNYAYA WEB TASARIM

İhtiyacınız Olan hizmeti Göremediyseniz
Size Özel Çözümler Üretebiliriz

Referanslarımız

Birçok sektörden ve birçok farklı hizmetten referanslarımıza göz atın.

Başarı Hikayeleri

Dijital hayatlarını değiştirdiğimiz markaların hikayelerine göz atın.

Tüm Hizmetlerimiz

Burada aradığınızı bulamadıysanız diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.