Web Tasarım

Markanızın dijital vitrini artık global yazılım ve tasarım normlarına uygun; efektif bir şekilde tasarlanıyor.

Firmanızın web sitesi, dijital pazarlama stratejinizin en önemli ayağıdır. Sektör fark etmeksizin web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz, kullanıcı deneyimi yüksek ve efektif bir web sitesi bekler. Estetik açıdan da gerekli normları sağlamış olmanız ziyaretçilerinizin sitenizde kalma süresini ve deneyimini olumlu etkileyecektir.

Kocaeli’den Dünya’ya Açılan Web Tasarım Stüdyosu 

Kocaeli’den Dünya’ya Açılan Web Tasarım Stüdyosu 

Kocaeli’den Dünya’ya Açılan Web Tasarım Stüdyosu 

Kocaeli’den Dünya’ya Açılan Web Tasarım Stüdyosu 

Kocaeli’den Dünya’ya Açılan Web Tasarım Stüdyosu 

Kocaeli’den Dünya’ya Açılan Web Tasarım Stüdyosu 

Beyler Interactive’de web sitenizi mevcut veya hazırlanmak istenen dijital pazarlama stratejinize uygun, gerekli tasarım ve yazılım normlarını sağlayan, estetik açıdan ziyaretçilere şık bir deneyim sunan efektif web siteleri tasarlıyoruz.

Kullandığımız yazılım ve tasarım altyapıları global olarak başarısını kanıtlamış ve sürekli güncel tutulan WordPress üzerine inşa edilen web siteniz, dijital platformlar ve yazılımların tamamılyla kusursuz entegrasyon sağlayarak dijital yatırım maliyetlerinizde de oldukça yüksek tasarruflar sağlayacak.

Bir blog sitesi veya e-ticaret sitesi fark etmeksizin kesinlikle profesyonelce hazırlanmalı ve kullanıcı deneyimi ilkelerine göre tasarlanmalıdır. Bunlar olmadığı halde kullanıcıların sitenizde kalma süresi azalır; ziyaretçi kaybı yaşarsınız. Basit bir şekilde hazırlanmış, yavaş açılan, kullanıcı deneyimi ilkelerine sahip olmayan, sayfa yükleme süreleri uzun olan, mobil cihazlarda efektif çalışmayan web siteleri ile reklam bütçenizi tüketerek elde ettiğiniz ziyaretçileri kaçırmak istemezsiniz değil mi? O halde Beyler Interactive olarak tüm bu ilkeleri sağlayan bir web sitesi hazırlanmak için her zaman heyecanlı olacağız.

  • Beyler Interactive, web sitelerinin altyapısını SEO uyumlu olarak geliştirir. SEO alt yapısına uygun olmayan bir web site ile arama motorlarında geriye düşmenizi engelleriz.
  • Tüm süreç şeffaflıkla ilerler. Yani sitenizi tek bir tık ile güncelleyebilir, sistemin güvenliğini kontrol edebilir, sitenizin düzenlemelerini gerçekleştirmek için istediğiniz kişiye yetki verebilir ve tamamen kullanıcı odaklı olarak içeriklerinizi girebilir/değiştirebilirsiniz.
  • Beyler Interactive son derece profesyonel web tasarım uzmanlarını bünyesinde barındırır. Böylelikle sektörünüzün en profesyonel web sitesine bizimle ulaşabilirsiniz.
  • Beyler Interactive yalnızca güzel görünen bir web sitesi yapmayı hedeflemez; size para kazandırmaya yönelik bir web sitesi hazırlar.
  • Beyler Interactive web sitenizin en profesyonel halini alması için sektörünüzü detaylı olarak inceler; sonrasında gerekli analizler eşliğinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve web sitenizin en iyi yerlere gelmesi konusunda sizlere fikirler verir.
  • En önemlisi sizlere 7/24 hizmet verebilir; sorularınızı memnuniyetle cevaplayabiliriz.

Kısacası size kazandırmaktan her zaman mutluluk duyan ekibimiz ile buradayız!

Bugün Yeni & Harika Bir Projeye Başlayalım

1 Eylül 2020 tarihine kadar *hosting bizim hediyemizdir.