Merhaba değerli DBO! Bugünkü yazımızda evde kalma sürelerinin de uzamasıyla ilgili kitlenin çoğunlukla google’ladığı “web tasarım ajansı” konusundan bahsedeceğiz. Web tasarım ajansı nedir? Neden bir web tasarım ajansına ihtiyacınız olur?

Web Tasarım Ajansı Nedir?

Web hizmetleri üreten, üretme konusunda uzman kişilerin içerisinde olduğu şirketlerdir. Bu tarz ajanslar butik ajans olabilir veya 10+ üzerinde çalışan sayılarıyla bir ajans şirket olabilirler. Günümüzde freelance çalışmak çok önemli bir hal aldığından artık freelance olarak da bir topluluk kendisine web tasarım ajansı diyebilir. Buradaki kilit nokta “web hizmetleri üretmek” konusunda yetkin olmalarıdır.

Web Tasarım Ajansı Hangi Hizmetleri Verir?

Web hizmetleri veren, uzman kişilerden olan bu ajansların hangi hizmetleri verdiğinden bahsedelim. Bu konuda ne kadar esnek olmak isterseniz o kadar fazla hizmet sıralayabilirsiniz fakat unutmamak gerekiyor ki “web hizmetleri” konusunda tamamıyla yetkin olmak gerekir.

web platformlarında bulunan, çalıştırılabilen, sürdürülebilen hizmetleri birlikte veya ayrı ayrı bütünleşik olarak üretip sunabilen şirkettir. Bu şirketin içerisinde web tasarım anlamında en az bir web tasarım uzmanı olmak zorunda olup hizmet kalitesinin artırılması adına tercihen spesifik yazılımlar üzerinde uzman olan kişiler de çalışabilir. Web hizmetini üretmek kadar ilgili projeyi takip ve koordine edebilecek proje koordinatörleri ve yöneticileri de gerekli olabilir. Küçük ölçekli projelerde tasarımcılar kendi projelerini rahatlıkla yönetebilseler de entegre hizmetlerde bu biraz karmaşık olabilir.

Web Tasarım Ajanslarının Verdiği Başlıca Hizmetler

  • UX/UI Design (UX/UI Tasarım) UX: User Experience, UI: User Interface
  • Web Programlama (PHP, Python vb.)
  • Kurumsal Web Tasarım
  • Blog Tasarımı
  • E-Ticaret Tasarımı ve Programlaması
  • Web Panel
  • Yönetici Panelleri
  • Özel Online Projeler
  • Kullanıcı Etkileşimli Sunum Siteleri
  • Portföy Siteleri

Sizin de eğer bir Web Tasarım Ajansına ihtiyacınız varsa, Beyler Interactive olarak tüm web ihtiyaçlarınıza çözümler üretebilliriz.

2015 yılından bu yana yüzlerce website tasarımı yaparak kullanıma sunduk.

Türkiye’nin 16 farklı şehrinden ve Avurpa’nın 3 farklı ülkesinden kurumsal şirketlerin web ortamındaki çözüm ortağı olduk.

Bize ulaşmak için 0850 557 0 759 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Instagram: @beylerinteractive

Beyler Interactive

Yazar

Beyler Interactive

Beyler Interactive olarak DBO için faydalı bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir