Sigorta Acentelerine Özel

Sadece sigorta acentelerine özel entegre hizmet paketi hazırlayarak acentelerin ihtiyaç duyduğu tüm web hizmetlerini ekonomik fiyatlarla bir araya topladık.

Güçlü Acente Paketi

Sosyal medyada ve dijital ağlarda mekanın sahibi olmak isteyen acenteler için hazırladık.

1

Sosyal Medya Yönetimi

2+1 Sosyal medya hesaplarınızı tüm gönderi ve strateji planı ile biz yönetiyoruz. Otomasyon sistemimizle otomatik gönderiler paylaşıyor ve tasarlıyoruz.
2

20 Gönderi Tasarımı

Her ay ortalama yirmi adet gönderi tasarlıyoruz. Bunlara özel günler ve reklam kampanyaları dahil. Artık webde güçlüsünüz.
3

Dinamik Analizler

Sosyal medya ve dijital pazarlama faaliyetlerimiz için ihtiyacınız olan analizleri yapıyoruz. Hedef kitle analizi, SWOT analizi ve daha birçok analiz.
4

Sponsorlu Reklam Yönetimi

Artık tüm sponsorlu reklamlarınızı uzmanlar yönetecek. Stratejilerimiz ve özel istekleriniz halinde size özel sponsorlu reklamlar hazırlayarak bütçenizi en efektif şekilde kullanıyoruz.
5

Google Reklam Danışmanlığı

Google reklamlarınızı sigortacılık alanında fiyat/performans denecek kalitede hazırlayarak mevcut bütçeniz ile alınabilecek en yüksek performansı almanız için çalışıyoruz.
6

Video Reklamlar

Markanız için video gönderiler ve hikayeler hazırlıyoruz. Takipçilerinize ve müşterilerinize vermek istediğiniz mesajın en iyi yolu.
Güçlü Acente Paketi

Kurumsal web site danışmanlığı, destek ve web iletişim ağları yönetimi.

1

Güncelleme

Web siteniz bizim tarafımızdan hazırlandıysa sonsuza dek tüm güncellemeleri ücretsiz yaparak sitenizi teknik olarak güncel tutuyoruz.
2

Revizyon

Bizim tarafımızdan yapılan web sitelerinizde istediğiniz zaman ek ücret almadan revizyonlar yapıyoruz.
3

Kurumsal Mail

Kurumsal mail hesaplarınızı "Yandex Kurumsal Mail" uygulamasına taşıyor, uzaktan bağlantı ile tüm cihazlarınıza kuruyoruz.
4

Teknik Bakım

Web sitelerinizin planlı bakım faaliyetlerini gerçekleştiriyor ve her zaman hızlı; dinamik ve kullanıcı deneyimi yüksek olmasını sağlıyoruz.
5

Web Reklamları

Web sitelerinizin hizmetlerinize paralel olarak düzenlenmiş diğer web platformlarındaki reklamlarını organize ediyoruz.
6

SEO

Web sitelerinizin SEO altyapısını oluşturuyor ve süreç boyunca tüm Temel SEO faaliyetlerini ücretsiz yapıyoruz.

Entegre paket hizmeti satın alan acentelerimize web tasarım hizmetinde net %25 indirim sağlıyoruz.

Keyifle çalıştığımız alanında güçlü acenteler

Detaylı bilgi almak ister misiniz?

[[[["field1","contains"]],[["show_fields","field2,field3"]],"and"],[[["field3","contains"]],[["show_fields","field4"]],"and"],[[["field4","contains"]],[["show_fields","field5"]],"and"]]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right