Daha fazla organik trafik kazanmanızı sağlayacak SEO Stratejileri üretiyoruz.

Müşteri adaylarınızın şuan siz bu sayfada gezinirken bile yaptığı Google aramalarını kaçırmamak için Beyler Interactive SEO hizmetinden faydalanın!

SEO İncelemesi

Web sitelerinin mevcut varlıklarını çeşitli araçlarımız yardımıyla inceleyerek, SEO hata ve eksiklerini görmek amacıyla yaptığımız ön incelemelerdir.

Crawl Analizi

Screaming Frog & Semrush gibi crawl araçlarımız ile web sitelerini sayfa sayfa detaylı bir şekilde crawl ederek, pozitif ve negatif çıkarımlarda bulunuyor ve detaylı SEO analizleri oluşturuyoruz.

SEO Stratejisi

Analiz ettiğimiz web sitelerine özel uygulayacağımız SEO stratejilerini 3, 6, 9, 12 aylık yol haritaları ile kurgulayarak hayata geçiriyoruz.

Backlink Analizi

Web sitelerini yalnızca mimari açıdan değil, backlink açısından da detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Düzenli olarak reddetmemiz gereken linkleri reddediyor, edinmemiz gereken linkleri edinerek domain otoritesine katkı sağlıyoruz.

On-Page SEO

Detaylı SEO incelemelerimiz sırasında karşılaştığımız temel mimari hataları düzeltmek için site içerisinde gerekli tüm teknik çalışmaları yapıyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Mevcut web sitenizin anahtar kelime fırsatlarını ön plana çıkartıyoruz ve daha önce değinilmeyen potansiyel anahtar kelimeleri ortaya çıkararak yeni SEO kurguları oluşturuyoruz.

Daha Fazla Organik Trafik İçin Neler Yapıyoruz?

Uzman SEO analistlerimiz web sitenizin ihtiyaçlarını belirler ve buna uygun SEO stratejilerini hayata geçirir. Bütün süreçler, pazar fırsatları ve sonrasında yapılacak işlemler titizlik ile SEO’nun ruhuna uygun şekilde ve sadece size özgün işleme konur. Uzun süreli SEO çalışmaları başlangıcında yol haritası oluşturulur ve taahhütlü şekilde Clicksus güvencesi ile çalışılır.

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda bulunmak markanıza prestij ve yatırım getirisi sağlar!

SEO Neden Önemlidir?

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda bulunmak markaların prestij ve yatırım getirisi artıracak bir etmendir. Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları web sitenizin tüm sayfalarında “Kalite Puanları” nı artıracağı için dijital kampanyalarınızın tümünde maliyet fiyatlarını aşağı çeker. Google reklamlamcılığında net bir metrik olan “kalite puanı” On-Page SEO kriterlerine çok benzer kriterlerdir. SEO, markanızı arama motorlarında arayan potansiyel müşterilerinizin direkt olarak sitenize ulaşmasını sağlar. Başta Google arama motoru optimizasyonu ile aramalarda siteniz üst sıralarda bulunur. En çok kullanılan arama motoru Google, sizlere daha çok müşteri kazandırır. Marka ve PR iletişiminde pozitif etkiler doğurur. Daha fazla kitleye ulaşıp, sitenizin gelirlerini artırır.

Son olarak, Arama motoru optimizasyonu sadece sıralama başarısı değildir. Başarılı bir SEO çalışması sonrasında bütünüyle kaliteli siteler ve organik trafik ortaya çıkar.

SEO vs Google İlişkisi

SEO kavramı genel olarak web sitelerinin arama motorlarına yönelik optimize edilmesi, iyileştirilmesi olarak bilinir. Tabi ki bu kavramda odak noktası olarak Google ön plana çıkmaktadır. Dünyanın en popüler arama motorlarının önde gelen isimlerinden biri olan Google kullanıcılarını arama sorguları içerisinde en doğru sonuçlara ulaştırabilmek için kendi içerisinde bir algoritmaya sahip. Bu algoritmanın sağlıklı çalışması Google kullanıcılarına verimli sonuçlar sunması demektir. Bu bağlamda SEO ve Google ilişkisi web siteler aracılığı ile birbirini tamamlamaktadır. Dolayısıyla içeriklerini ziyaretçilerle buluşturmak isteyen siteler SEO metriklerine önem vermeli ve bu metriklerin Google algoritmasında bir karşılığı olduğunu her zaman için bilmelidir.

SEO vs İnsan İlişkisi

SEO, web sitelerinin anahtar kelimelerinde daha iyi sıralar elde etmek için kullandıkları yöntemlerin tümüne verilen isimdir. Bu yöntemlerin içerisinde SEO metriklerini baz alarak sitelere özel on-page ve off-page SEO stratejileri üretmek gibi detaylı konular da vardır. Ancak zaman zaman unutulan çok önemli bir konu var ki bu da insan faktörüdür. Aslında arama motorlarının en temel öğesi insandır. İnsan olmadan arama motorlarının hiçbir anlamı yoktur. Bu bilinci en iyi şekilde yansıtan, insan faktörünü odak noktası yapan örnekler arasında Google ve YouTube gibi dünyanın en çok kullanılan arama motorları vardır. Google örneğinden yola çıkacak olursak; Google, kullanıcılarına en doğru sonuçları, en faydalı içerikleri sunmayı hedeflerken geliştirdiği algoritmaların tamamında insan davranışlarını baz alarak bu üretimi gerçekleştirmiştir. Bunun geçmişte pek çok örneği vardır ve gelecekte de kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve en doğru sonuçları ziyaretçilerine sunmak anlamında geliştirmeler olacağını tahmin etmek çok zor değildir. Bu sebeple web sitelerine SEO ile ilgili geliştirmeler yaparken insan odağını baz almak olukça önemlidir.

Beyler Interactive Arama Motoru Çalışmaları

Beyler Interactive olarak SEO geliştirmelerine başlamadan önce sizi, daha sonra sitenizi dinliyoruz. Temelde bir sitenin neye ihtiyacı olduğunu belirlemek ve yol haritası çıkarmanın, bir SEO projesi yürütmenin ilk adımı olduğunu düşünüyor ve sitenizi 360 derece analiz ediyoruz.

Bu bağlamda bir persona oluşturuyor, temelde SEO gereklerinin neler olduğunu çıkarıyor ve bunları bir strateji
çerçevesinde dayanakları ile birlikte sizlere sunuyoruz.

Oluşturduğumuz SEO yol haritası ve SEO stratejisi ile hedefler belirliyor, bu hedefler doğrultusunda işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal SEO'ya Başlayalım

KOCAELİ'DEN DÜNYAYA WEB TASARIM

İhtiyacınız Olan hizmeti Göremediyseniz
Size Özel Çözümler Üretebiliriz

Referanslarımız

Birçok sektörden ve birçok farklı hizmetten referanslarımıza göz atın.

Başarı Hikayeleri

Dijital hayatlarını değiştirdiğimiz markaların hikayelerine göz atın.

Tüm Hizmetlerimiz

Burada aradığınızı bulamadıysanız diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.