Kurumsal SEO

Daha fazla organik trafik kazandıracak SEO Stratejileri üretiyoruz.

Müşteri adaylarınızın şuan siz bu sayfada gezinirken bile yaptığı Google aramalarını kaçırmamak için
Beyler Interactive'in SEO hizmetinden faydalanın!

Kurumsal SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Neler yapıyoruz?

SEO İncelemesi
Web sitelerinin mevcut varlıklarını çeşitli araçlarımız yardımıyla inceleyerek, SEO hata ve eksiklerini görmek amacıyla yaptığımız ön incelemelerdir.
Crawl Analizi
Screaming Frog & Semrush gibi crawl araçlarımız ile web sitelerini sayfa sayfa detaylı bir şekilde crawl ederek, pozitif ve negatif çıkarımlarda bulunuyor ve detaylı SEO analizleri oluşturuyoruz.
SEO Stratejisi
Analiz ettiğimiz web sitelerine özel uygulayacağımız SEO stratejilerini 3, 6, 9, 12 aylık yol haritaları ile kurgulayarak hayata geçiriyoruz.
Backlink Analizi
Web sitelerini yalnızca mimari açıdan değil, backlink açısından da detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Düzenli olarak reddetmemiz gereken linkleri reddediyor, edinmemiz gereken linkleri edinerek domain otoritesine katkı sağlıyoruz.
On-Page SEO
Detaylı SEO incelemelerimiz sırasında karşılaştığımız temel mimari hataları düzeltmek için site içerisinde gerekli tüm teknik çalışmaları yapıyoruz.
Anahtar Kelime Araştırması
Mevcut web sitenizin anahtar kelime fırsatlarını ön plana çıkartıyoruz ve daha önce değinilmeyen potansiyel anahtar kelimeleri ortaya çıkararak yeni SEO kurguları oluşturuyoruz.

Daha fazla organik trafik için neler yapıyoruz?

SEO Ajansınız olarak web sitenizin ihtiyaçlarını belirler ve buna uygun SEO stratejilerini hayata geçirir. Bütün süreçler, pazar fırsatları ve sonrasında yapılacak işlemler titizlik ile SEO’nun ruhuna uygun şekilde ve sadece size özgün işleme konur. Uzun süreli SEO çalışmaları başlangıcında yol haritası oluşturulur ve taahhütlü şekilde Beyler Interactive güvencesi ile çalışılır. Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda bulunmak markanıza prestij ve yatırım getirisi sağlar!

Bugün yeni bir projeye başlayalım?
Hedeflediğiniz konum ve kelimelerde yüksek dönüşüm alabilecek ve rakipsiz olabileceğiniz bir proje başlatalım.
Ücretsiz Analiz Yapalım
Sektörünüz ve dijital altyapınız ile ilgili ücretsiz bir dijital analiz raporu hazırlayalım.

Sıkça Sorulan Sorular

SEO ile ilgili merak ettiğiniz ve sıkça duyduğumuz önemli soruları burada yanıtladık.
Merak ettiğiniz diğer tüm sorular için bizleri hemen arayabilirsiniz.

SEO, Search Engine Optimization kelimesinin kısaltıması olarak kullanılmaktadır. Türkçe'ye Arama Motoru Optimizasyonu olarak çevrilmektedir.

 

Arama motoru optimizasyonu ile aramalarda siteniz üst sıralarda bulunur. En çok kullanılan arama motoru Google, sizlere daha çok müşteri kazandırır. Aynı zamanda reklam maliyetlerinizi düşürür.

 

Arama Motoru Optimizasyonu çalışmaları web sitenizin tüm sayfalarında kalite puanlarını artıracağı için dijital kampanyalarınızın tümünde maliyet fiyatlarını aşağı çeker.

SEO Ajansı kurumların web sitelerini arama motorlarının sevdiği tarza doğru ilerletebilecek çalışmalar yürütür. SEO Ajansı sonuçları net gösterebilmelidir.