Hakkımızda

Dijital Rehberiniz Olmak İçin Varız

İşletmenizin sürekli gelişen dijital ağlarda kaybolmadan verimli bir şekilde ilerlemesini sağlamak için tüm gücümüz ile çalışıyoruz. Kuruluş amacımız ihtiyacınız olan, birbirine paralel tüm hizmetleri tek bir yerden alarak iletişimi ve süreçleri daha kolay yönetebileceğiniz bir dijital reklam ajansı olmaktır.

Gelişmekte olan yapısı ve muhteşem ambiyansı ile “Küçük İstanbul” olarak nitelendirilen Kocaeli, bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

Tamamlanan Projeler
87
Müşteri Memnuniyeti
94
Referanslarımız

Markaların dijital partneri olduk, bu işi seviyoruz

Referanslarımız

Hedefimiz

İşletmelerin dijital ortağı olarak onları sürekli doğru ve istenilen sonuca ulaştırarak dijital dünyada iz bırakan çalışmalara imza atmak. Yenilikçi yaklaşımımız ve Ar-Ge çalışmalarımız ile son teknoloji, tamamen efektif ve kullanıcı deneyimi yüksek yazılımlar üreterek bu dünyaya katkıda bulunmak.

Değerlerimiz

Sağlıklı iletişim ve iş ahlakını benimseyen süreç yönetimi ile tüm tarafların güven ve huzur içinde olması önceliğimizdir. Hayvanları ve doğayı korumaya özen göstermek, bunun için çaba ve maddi kaynak harcamak ise prensibimizdir.

Kültürümüz

Sektörümüzde geri kalmamak ve yaratıcı çalışmalarımızı sürdürebilmek için sürekli tasarım ve yazılım normlarını yakından takip ederiz. Her gün blog ve makale okuruz, bazen ofis dışında çalışır çoğu zaman müzik dinleriz. Motivasyonumuzu ve enerjimi yüksek tutmak adına etkinliklere olabildiğince vakit ayırırız.

Birlikte çalışmaktan keyif duyduğumuz referanslarımız